Які найпоширеніші причини ДТП в України?

1

У Національній поліції України назвали найпоширеніші причини дорожньо-транспортних пригод за 2015 рік. Так, ними стали: перевищення швидкості, водіння у нетверезому стані та розмова телефоном за кермом.

Як передає «ЗіБ» з посиланням на 24канал,  перевищення швидкості — це найчастіша причина ДТП в Україні. Через неї торік загинуло щонайменше 1 тисяча людей.

Не менш небезпечним є  і  водіння у нетверезому стані та розмова телефоном за кермом. Через це в Україні кожні дві години гине людина. Ігнорування елементарних правил дорожнього руху призвело до 25 тисяч ДТП лише торік.

«У порівнянні з 2014 роком ми зафіксували незначне зниження аварійності. Втім не слід забувати про об’єктивні чинники, зокрема про ті, що в статистику 2014 року враховувались дані Криму та Донбасу»,— сказав заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Найбільше людей гине від водіїв, які перевищують швидкість, а потім від нетверезих. Щодня правоохоронці виявляють близько ста

нетверезих водіїв. У 2015 році з вини таких водіїв загинуло 318 людей.

У поліції кажуть, що водіїв треба перевиховувати. Для цього створили серію відеороликів. Жорсткий відеоряд, на думку полісменів, має змусити водіїв добре подумати перед тим, як сісти за кермо напідпитку чи перевищити швидкість.

Свою промоакцію полісмени вирішили зробити безстроковою. До роз’яснень як поводити себе на дорозі долучать ще і пішоходів, велосипедистів та дітей, які часто стають жертвами ДТП.