7 найбільш надійних автомобільних брендів

2

До групи найбільш надійних автомобільних брендів 2015 року потрапили: Lexus, Toyota, Audi, Mazda, Subaru, Kia та Buick.

Журнал Consumer Reports (США) — щомісячне видання некомерційної організації Consumers Union (Спілка споживачів) нещодавно оприлюднив результати свого рейтингу надійності автомобілів– 2015 Annual Auto Reliability Survey. Результати цього дослідження є одними з найавторитетніших в світі, оскільки в ньому беруть участь 740 тисяч автовласників, а організація яка його проводить не залежить від будь-яких гравців автомобільного ринку.

Рейтинг надійності автомобілів оцінює, наскільки високими є шанси, що власник певного бренду матиме проблеми зі своїм авто та буде вимушений звертатись на станції технічного обслуговування для усунення несправностей. Для цього проводиться опитування водіїв (читачі журналу Consumer Reports та користувачі його сайту) на предмет наявності серйозних проблем з їх автомобілем протягом останніх 12 місяців.

В результаті цьогорічного дослідження оцінку надійності отримали 28 глобальних брендів. Сім з них потрапили до групи найбільш надійних (Lexus, Toyota, Audi, Mazda, Subaru, Kia, Buick), вісім визнані надійними (Honda, Hyundai, Mini, BMW, Volvo, Volkswagen, Porsche, Nissan), а інші 13 — умовно надійними (Lincoln, Ford, Acura, GMC, Chevrolet, Mercedes-Benz, Chrysler, Dodge, Infiniti, Cadillac, Ram, Jeep, Fiat). Ще декілька автомобільних брендів (Jaguar, Land Rover, Mitsubishi, Scion, Smart та Tesla) не потрапили до рейтингу через відсутність достатньої кількості відгуків споживачів.

2

Найбільш частими проблемами з їх автомобілями учасники дослідження назвали несправності мультимедійних систем та трансмісій. Більшість водіїв очікують від інформаційно-розважальних систем автомобіля такого ж функціоналу, як від останніх версій смартфонів.

Але, оскільки у автомобілів набагато довший цикл виробництва, ніж в сфері електроніки, багато автовиробників не встигають за потребами споживачів. Більш показовими є несправності нових трансмісій, що були розроблені для економії пального та підвищення комфорту від водіння.

Це стосується коробок передач з подвійним зчепленням, безступінчатих трансмісій, а також нових 8- та 9-швидкісних варіантів. Через ці проблеми одразу декілька автомобільних брендів суттєво втратили свої позиції в нинішньому рейтингу.

Джерело