4 причини, через які вам не виплатять каско

Відмова у виплаті страховці по КАСКО — звичайна справа. Можна звинувачувати у всьому недобросовісних страховиків, але і самі водії часто бувають винні в таких ситуаціях. Розглянемо 5 найпоширеніших помилок, які допускають автовласники маючи намір отримати страховку.

1. Ви неправильно повідомили страхову компанію про подію
Щоб не сталося з вашим транспортом, ви повинні проінформувати про це страхову компанію в усній і письмовій формі. Тому спочатку варто зателефонувати через Call-центр, а потім подати заяву у відділ врегулювання.
Хоча вимога зателефонувати здається маловажним, саме через те що ви цього не зробили у виплаті можуть відмовити. Як правило, на те щоб повідомити про страховий випадок по телефону дають 3- 5 робочих днів. Але є випадки, коли ви зобов’язані повідомити страховикам про подію негайно. Наприклад, ви потрапили в ДТП але не викликаєте ДАІ. У таких ситуаціях зазвичай доводиться чекати прибуття на місце аварійного комісара. Якщо ви його не дочекаєтеся, у виплаті, швидше за все, відмовлять.

2. У вас немає техпаспорта
Машину викрали, а техпаспорт залишився в бардачку? Про страховку можна забути. Як би не було зручно возити з собою всі документи на автомобіль, врахуйте, що відсутність техпаспорта — законна підстава відмовити у виплаті страховки.

3. У вас немає акта огляду
Укладаючи договір страхування, ви повинні надати автомобіль для огляду аварійним комісаром. За результатами огляду складають Акт. Якщо такого документа немає, компанія має право відмовити у виплаті страховки.

4. Ви прострочили виплати
Навіть якщо прострочили виплату на один день, це вже може стати причиною відмови. У такому випадку ви не просто залишитеся без страховки але й будете зобов’язані заново надати своє авто для огляду.