Про проект

Ласкаво просимо на автомобільний портал CarreViewAuto.com. Ми є корисним інформаційним ресурсом, який не лише містить достовірну інформацію про вітчизняних та імпортних автомобілях, але і ознайомить Вас з усіма нововведеннями в правилах дорожнього руху (ПДР), як слід поводитися в складних ситуаціях на дорозі, в тому числі з інспекторами ДАІ. Крім того, автолюбителям буде корисно почитати свіжі новини та статті автомобільного світу.

Завдяки висококваліфікованим журналістам у рядах наших професійних співробітників, наш портал щодня оновлюється, поповнюється актуальними новинами, які дозволять водіям завжди бути в курсі подій на дорозі.

Тільки на CarreViewAuto.com Ви з легкістю знайдете великий архів фото і відео автомобільної тематики. А якщо Ви вирішили придбати автомобіль і не знаєте на чому зупинити свій вибір на такому великому розмаїтті автомобілів — даний сайт вирішить цю проблему, так-як тільки у нас найбільший каталог автомобілів з технічними характеристиками, різноманітні огляди та тест драйви, які допоможуть Вам при складному виборі автомобіля.