Як компанія Continental допомагає шукати паркувальні місця

parking_app

Пошук паркувальних місць у великих мегаполісах стає настільки тривалим процесом, безглуздо отнимающим у автовласників стільки цінного часу, що у деяких це навіть викликає нервові зриви.

Сильно страждають від цього і власників компаній і підприємств, працівники та співробітники яких постійно спізнюються на роботу. Щоб мінімізувати цю проблему в одному з найбільших мегаполдісов світу Сінгапурі, компанія Continental створює спеціальний додаток для смартфонів, яке отримало назву Park & ​​GoSG. Ця програма допомагає ефективно шукати паркувальні місця в Сінгапурі в поточний час. Для цього програма використовує інформацію про зайнятість паркувальних місць на всіх комунальних парковках, парковках біля супермаркетів і парковках інших служб і організацій.

Додаток включає в себе цифрову карту і навігаційну систему, що дозволяє водіям орієнтуватися в пошуках вільних паркувальних місць. Додаток також передає прогнози щодо наявності паркувальних місць і текстові повідомлення про вартість обраного місця для парковки. За допомогою цих функцій додаток пропонує рішення з мінімізації щільності трафіку, викликаного тим, що сотні і тисячі автовласників в різних районах Сінгапуру шукають, де їм припаркуватися.

Використовуючи додаток Park & ​​GoSG, водії отримують можливість знайти доступні паркування в комерційних і житлових районах, де зазвичай на дорогах пробки і є обмежена кількість паркувальних місць. Паркомати на автостоянках посилають дані для спеціального програмного забезпечення Continental на платформі Backend, дозволяючи Park & ​​GoSG інформувати про наявність вільних паркувальних місць. Крім того, інженери-розробники Continental включили в цей сервіс безкоштовну навігацію і SMS сервіс, який інформує водія про шляхи прибуття до вільного парко-місця. Важливо й те, що ця система враховує і необхідність бронювання та надання кращих місць для інвалідів.

Додаток розробляється спільно з сінгапурської урядовою організацією A * STAR, інститутом інфокомунікаційних досліджень (I²R) і науково-дослідною організацією технічного університету Мюнхена в Сінгапурі (TUM CREATE). Водії можуть завантажити додаток на смартфони на платформі Андроїд безкоштовно. Версія програми для прошивки очікується в найближчі місяці.

Comments are closed.