Jaguar Land Rover проведе новий сезон гонок раритетних моделей

1

Компанія Jaguar Land Rover підвела підсумки першого сезону гоночної серії Jaguar Heritage Challenge і затвердила календар заїздів нового сезону на 2016 рік. У наступаючому році змагання серії Jaguar Heritage Challenge пройдуть в ході чотирьох вікендів з квітня по серпень. Учасники заїздів зможуть випробувати можливості історичних моделей Jaguar на найзнаменитіших треках Великобританії та Німеччини. Найближчим часом також будуть оголошені дати та місце додаткової гонки серії.

У 2015 році в гоночної серії Heritage Challenge брали участь легендарні моделі Jaguar, в тому числі E-type (SSN 300) сера Джекі Стюарта (Jackie Stewart), за кермом якого Майк Вілкінсон (Mike Wilkinson) і Джон Бассель (John Bussell) здобули перемогу у загальному заліку на треку Олтон Парк. Також в заїздах були представлені приголомшливі D-type, седани Mkl і Mkll, E-type Low Drag, XK120 і XK150, які переслідували один одного протягом усього сезону.

Одночасно з анонсом нового сезону компанія оголошує переможців Jaguar Heritage Challenge 2015. Безумовним лідером цього насиченого і видатного сезону став Енді Уоллес (Andy Wallace) за кермом седана Mk1. Завоювавши другі місця в перших гонках на трасах Донінгтон Парк і Брендс-Хетч, Енді здобув три перемоги поспіль у класі «В», що забезпечило йому максимальну кількість очок в підсумковому заліку.

Джерело

Comments are closed.