Американські школярі створять новий Dodge SRT Hellcat

15273-dizayn-budushchego-dodge-srt-hellcat-sozdadut-amerikanskie-studenty

Автомобільний концерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA) запустив унікальний конкурс FCA Drive For Design для учнів 10 — 12 класів, в рамках якого школярам пропонується створити оригінальний дизайн продуктивної і легендарної моделі Dodge SRT Hellcat нового покоління, світовий дебют якої повинен відбутися в 2025 році.

У конкурсі можуть взяти участь студенти північноамериканських середніх шкіл. Роботи можна викладати на спеціальному сайті FCADriveForDesign.com. Унікальний проект уже стартував, і буде діяти до 8 січня 2016 року. Оригінальні роботи учнів розглядатиме авторитетне журі, до складу якого увійдуть фахівці конструкторських бюро концерну Fiat Chrysler Automobiles. Переможці конкурсу будуть названі до 26 лютого наступного року, і отримають спеціальні призи та подарунки від компанії Apple, а особоодарённие школярі зможуть поїхати в Детройт і пройти тритижневий курс автомобільного дизайну від кращих професіоналів.

Нагадаємо, «заряджена» версія моделі Dodge SRT Hellcat, представлена ​​торік, оснащується могутнім 6.2-літровою «вісімкою», потужністю 707 кінських сил. Американський седан є «найшвидшим серійним седаном у світі».

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 4cyn5et4m5t94c5t9m4vn54cx65

Comments are closed.