Volkswagen створив спеціальні авто для Євро-2016

9768_volkswagen-podgotovil-futbolnye-avto-2

У рамках спонсорської підтримки майбутнього чемпіонату Європи з футболу, який буде проходити в 2016 році у Франції, компанія Volkswagen підготувала спеціальні версії своїх моделей.

Футбольним фанам компанія адресувала широку гаму моделей, об’єднаних претензійною назвою Allstar (англ. «всі зірки»). У колекцію Allstar від Volkswagen увійдуть: Polo, Golf, Golf Cabriolet, Golf Variant, Golf Sportsvan Beetle, Beetle Cabriolet, Jetta, Scirocco і Sharan.

Зовні «футбольні» версії будуть відрізнятися наявністю протитуманних ліхтарів, легкосплавними дисками та емблемами Allstar на середніх стійках кузова. В розширену комплектацію увійде так званий «зимовий пакет», що включає підігрів передніх крісел, систему очищення фар, підігрів форсунок омивача скла, а також декоративні накладки на пороги і клімат-контроль Climatronic.

Ціни стануть відомі пізніше, однак, за даними виробника покупці версій Allstar зможуть заощадити на опціях як мінімум 3900 євро в порівнянні з моделями в аналогічній комплектації.

Comments are closed.