Відео дня: що буде, якщо БелАЗ переїде легкове авто

1

Виробник кар’єрної техніки наочно показав, що буває з тими, хто встає на шляху найбільшого кар’єрного самоскида, пише auto.mail.ru

Коротко нагадаємо: БелАЗ-75710 – це кар’єрна вантажівка, яка два рази потрапляла до Книги рекордів Гіннесса. По-перше, як найбільший двовісний самоскид в світі, по-друге, як володар найбільшого кузова (обсяг – 645,4 кубічних метра). У рух автомобіль приводиться двома дизельними двигунами потужністю 2330 к.с. кожен. Загальна маса самоскида – 810 тонн, вантажопідйомність – 450 тонн.

Однак під час зйомки нового 15-хвилинного рекламного ролика представники БелАЗа вирішили підійти до самоскида з оригінальною боку і порівняти його зі звичайним легковиком. «Одного порівняння в підсумку виявилося замало, і легковий автомобіль в результаті розчавили. 5-секундний ролик з цим моментом увійде в основне відео. Звичайно, після переїзду від легковика залишився один “млинець”», – цитує співробітників заводу-виготовлювача портал Onliner.by.

Додамо, що це не перший випадок, коли БелАЗ нестандартно підходить до просування своєї техніки. Наприклад, влітку 2015 року білоруське підприємство стало партнером конкурсу «Місіс Всесвіт».

Comments are closed.