В Інтернеті опублікували перші рендери Renault Fluence

1

Дизайнер Theophilus Chin родом з Куала-Лумпур, Малайзія, опублікував рендери нового покоління чотирьохдверного компактного седана Renault Fluence, засновані на шпигунських знімках моделі, яку нещодавно помітили під час тестування на дорогах.

Дизайнер показав своє бачення майбутньої моделі Renault Fluence, підготувавши рендери з дизайном автомобіля в сучасному стилі французького автовиробника. Седан отримав тонкі світлодіодні фари денного світла у формі бумерангів кау у Megane і Talisman, перероблену передню і задні частини кузова.

До поточного моменту Fluence вважався бюджетною моделлю, тому поки не ясно, чи побудують новинку на новій модульній платформі як у Megane VI, або залишать стару архітектуру з метою знизити ціну автомобіля.

Ніякої офіційної інформації щодо новинки не повідомляється, але передбачається, що нове покоління Renault Fluence буде пропонуватися з гамою силових установок, включаючи 1,6-літровий 130-сильний DCI і бензинові TCe з потужністю в 100, 130 і 205 к.с.

На початку жовтня цього року в Китаї була розсекречена електрична версія Renault Fluence ZE, призначена для ринку Китаю.

Джерело

Comments are closed.