«Укравтодор» ліквідував ДАК «Автомобільні дороги України»

Державне агентство автомобільних доріг («Укравтодор») оприлюднило наказ про ліквідацію ПАТ «Державна акціонерна компанія» Автомобільні дороги України «.

Згідно з повідомленням ліквідованої компанії в системі розкриття інформації НКЦПФР, наказом також призначено ліквідаційну комісію та встановлено термін в два місяці з дня оприлюднення повідомлення про внесення запису до Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб для пред’явлення кредиторами вимог до компанії.

У повідомленні також наголошується, що згідно з фінансовими показниками компанії за 2014 рік, у ДАК «Автомобільні дороги України» недостатньо активів для розрахунку за зобов’язаннями в цілому по компанії і відповідно відсутня сума, яка могла б залишитися після задоволення вимог кредиторів і виплачена акціонеру, яким є держава в особі «Укравтодору».

Як повідомлялося, в липні уряд прийняв рішення про ліквідацію ДАК «Автодороги України». Рішення анонсував міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, пояснивши, що «це фінальна крапка в процесі прописаний дорожньої карти: яким чином ми реформуємо систему Укравтодору, яким чином передамо експлуатаційні можливості на місця, яким чином будемо фінансувати дорожнє будівництво».

Нагадаємо, про свою відставку заявив голова «Укравтодору» Сергій Підгайний.

Джерело: delo.ua

2 Комментария on "«Укравтодор» ліквідував ДАК «Автомобільні дороги України»"

  1. Need to monetize your blog or a better adsense alternative? Google: Best Adsense Alternatives 2 Finger Johnny

  2. Sex enhancer for men: Herbal viagra and adderall A natural sex enhancer for men.

Оставь комментарий

Ваш E-mail не будет опубликован.