У суботу до патрулювання Харкова приступлять 800 нових поліцейських

На присязі буде присутній міністр МВС Арсен Аваков разом з іншими політиками країни і регіону, повідомляє газета «Сегодня«.

У суботу відбудеться довгоочікувана присяга і розлучення патрульних нової поліції Харкова. У 10:00 на площі Свободи вишикуються 800 поліцейських, які відразу ж після офіційної церемонії перейдуть до виконання прямих обов’язків — почнуть патрулювати вулиці міста.

Як розповіли в ХОДА, захід пройде в одночасно стриманою, але в той же час урочистій обстановці. Зрозуміло, на присязі буде присутній міністр МВС Арсен Аваков разом з іншими політиками країни і регіону. А от чи буде брати участь у церемонії президент України, поки невідомо.

Обласна влада і правоохоронці прогнозують великий інтерес до присяги поліцейських з боку харків’ян, тому зараз розробляють план підвищених заходів безпеки у центрі міста і, зокрема, на його головній площі.

Додамо, що сьогодні в ХНУВС харківським копам вручать сертифікати про успішне закінчення курсів тривалістю в 9 тижнів. За цей час харківські поліцейські повинні були освоїти безліч навичок і перейняти досвід заслужених у своїй справі колег із США.

Comments are closed.