У Пекіні сфотографований новий Volkswagen Passat CC

1

На просторах всесвітньої павутини були опубліковані нові знімки чотирьохдверного купе моделі Passat CC німецької автомобілебудівної компанії Volkswagen. Дані фото вдалося зробити в одному з пекінських парків.

Перше, що кидається в очі — це незвичайні рожеві вставки, що є по-справжньому яскравою особливістю зовнішнього вигляду Passat CC. Подібні елементи обрамляють грати радіатора і скління дверей, а також розташовуються на капоті і бічних частинах кузова. Зовнішні дзеркала заднього виду теж стали рожевого кольору. Необхідно звернути увагу на той факт, що нова генерація автомобіля розроблялася фахівцями компанії «FAW-Volkswagen», що є китайським філією німецького автомобілебудівного концерну.

Модернізована версія Passat CC, створена спеціально для ринку Китайської народної Республіки, отримала від розробників моторну лінійку, яка представлена ​​трьома силовими агрегатами. Два з них — це двигуни сімейства TS з робочим об’ємом 1,8 і 2,0 літра. Більш потужна модифікація оснащується шестициліндровим мотором, робочий об’єм якого становить 3,0 літра. Вартість новинки залежить від обраної комплектації і знаходиться в діапазоні від 253 до 343 тисяч юанів.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. xmt85c4wx5ctwxw3tcerthve56

Comments are closed.