Тепер “сухий закон” порушують і водії трамваїв

1

Тепер сісти за кермо після вживання алкоголю дозволяють собі і водії громадського транспорту.

Ми вже неодноразово розповідали про те, що в Україні зростає кількість водіїв, які дозволяють собі сісти за кермо у п’яному вигляді. Однак раніше таке дозволяли собі в основному лише водії та власники легкових авто. Тепер же, порушувати ” сухий закон” стали і водії громадського транспорту, пише mmr.net.ua.

Так, в столиці, в ніч з 8 на 9 березня, поліцейські затримали водія трамвая, який теж виявився неабияк напідпитку. Увагу патрулів привернув трамвай, який їхав на дуже великій швидкості, не властивій для даного виду транспорту. В цей же час в поліцію надійшов дзвінок від пасажирів цього трамвая, які теж запідозрили, що їх везе п’яний водій.

Незважаючи на те, що патрулі застосовували світлові і звукові сигнали, намагаючись водія зупинити, він ніяк не реагував. Тоді поліцейський екіпаж пішов на крайні заходи і своїм автомобілів просто перегородив рейки. Лише тоді трамвай зупинився.

Проведена перевірка на вміст алкоголю 31-го річного водія трамвая показала 2,23 проміле алкоголю в крові. При допустимій нормі в 0,2 проміле. Уточнимо, що така доза може міститися після вживання 3 пляшок пива або 0,5 пляшки горілки.
За керування у нетверезому стані водієві трамвая виписали адмінпротокол, а переляканих пасажирів розвіз по маршруту інший водій.

Comments are closed.