Спорткар Yamaha може стати серійним в 2018 році

1

Yamaha може представити серійний варіант концепту спорткара SPORTS RIDE CONCEPT наприкінці +2017-го або початку 2018 року. За чутками, купе отримає 1,5-літровий турбодвигун — японська компанія відмовилася від ідеї використовувати на ньому мотоциклетний мотор.

Завдяки малій вазі кузова, у автомобіля навіть з таким силовим агрегатом повинні бути досить вражаючі динамічні показники. Причому, Yamaha при цьому, хоче зробити його і відносно доступним — ціна на базову версію не повинна перевищити 55 000 доларів).

Нагадаємо, що концепт двомісного купе SPORTS RIDE CONCEPT був показаний на токійському мотор-шоу в кінці жовтня 2015 року. Автомобіль завдовжки 3900 мм розрахований на двох пасажирів і відрізняється вкрай низькою вагою — всього 750 кг. Купе створено за технологією iSrteam, яку розробив Гордон Мюррей для міського субкомпакта.

У дизайні купе Yamaha постаралася обіграти мотоциклетні мотиви: дзеркала запозичені у Yamaha R1, а нижня частина дверей навіює асоціації з максі-скутером T-Max.

Yamaha не новачок в автомобільному сегменті — вона, зокрема, розробляла двигуни для Volvo, а в 2013 році був показаний субкомпактний концепт Motiv. Цей автомобіль — дитя Гордона Мюррея, який прославився створенням суперкара McLaren F1. Yamaha Motiv була оснащена літровим трициліндровим двигуном, також вона мала електричну версію.

Джерело

Comments are closed.