Skoda Superb 2016 підкорює ринок України

2

Нещодавно оновлений флагман чеського бренду збирається на закарпатському заводі «Єврокар» крупновузловим методом. Цими днями машина офіційно надійшла в продаж.

В Україні новинка отримає два турбованих бензинових двигуна об’ємом 1,8 л (180 к. с.) і 2,0 л (220 к. с.). Більш потужний пропонується тільки в парі з «роботом» DSG, а для 1,8-літрового доступна також і механічна коробка передач.

Новий Superb побудований на модульній фольксвагенівській платформі MQB, як і безліч інших сучасних моделів VAG, включаючи Passat і Octavia. Покупці отримають доступ до широкого спектру сучасних електронних асистентів: вдосконаленіший майже до «автопілота» круїз-контроль, автоматичний рух в пробці та інші помічники.

Нижня межа цінника Superb встановлена на рівні 672 тис. грн, що могло б здатися сенсацією для авто бізнес-класу. Однак Superb в цій комплектації буде обладнаний дуже аскетично для машин такого рівня. Тут не буде навіть легкосплавних дисків, клімат-контролю і багато іншого.

Наступна комплектація починається з 725 тис. грн за машину з «механікою» і 794 тис. грн, якщо вам необхідний DSG. Двигун об’ємом 2 л відразу підніме мінімальну вартість до 890 тис. грн.

Джерело

Comments are closed.