Родстер Mercedes-Benz SLC показався на свіжих шпигунських фото

1

Компактний родстер Mercedes-Benz SLK, що з’явився в 2011 році, готується постати перед публікою в Детройті в оновленому вигляді і з новим ім’ям SLC. Попереду січневої прем’єри, автомобіль встиг в черговий раз стати «жертвою» всюдисущих папараці під час дорожніх випробувань. Судячи з фотографій, родстер не отримає будь-яких кардинальних змін у зовнішності.

Двохдверка Mercedes-Benz SLC отримає видозмінені бампери, інше оформлення передньої частини кузова, нову матричну оптику на LED-елементах замість біксенонових, а також деякі зміни в оформленні світлодіодних ліхтарів в задній частині кузова. Очікується, що в салоні буде встановлено нове рульове колесо і інформаційно-розважальний комплекс з більш широкоформатним дисплеєм.

Є інформація, що зміни в технічної складової відбудуться тільки у топових модифікацій. Повинна з’явитися модифікація SLC 450 AMG з 3,0-літровим шестициліндровим турбодвигуном з 360-сильною віддачею. «Заряджений» родстер отримає цей же силовий агрегат, але форсований до 420 «кобил».

Джерело

Comments are closed.