Рестайлінговий пікап Isuzu D-Max оснастили новим дизелем

1

В рамках автомобільного заходу в Таїланді була представлена ​​оновлена ​​версія пікапа Isuzu D-Max. Ключовою зміною в автомобілі стала поява чотирициліндрового 1,9-літрового дизельного турбодвигуна потужністю 150 «коней». Цей агрегат замінив собою 136-сильний 2,5-літровий дизельний двигун, а на зміну трансмісії прийшла шестидіапазонна «механіка».

Модифікація пікапа, яка оснащувалася 3,0-літровим 177-сильним турбодизелем, стала кілька економічніше. У парі з мотором працюють ті ж п’ятишвидкісна МКПП або «автомат». Для покупців з азіатських країн Isuzu D-Max пропонується тільки з цими моторами, в Європі ж існує версія, оснащена 2,5-літровим дизельним бітурбованим турбодвигуном потужністю 163 «конячок» — найімовірніше, вона і далі буде пропонуватися європейцям.

Серед змін у зовнішності Isuzu D-Max варто відзначити нову оптику, ДХО на LED-елементах, іншу радіаторну решітку і видозмінений бампер. Усередині пікапа можна виявити інформаційно-розважальний комплекс з 8-дюймовим сенсорним екраном. Цінник на рестайлінгову модель в Таїланді варіюється в межах 13 700 — 28 000 доларів.

Джерело

Comments are closed.