Renault також потрапив у підозру в маніпуляціях з дизельними двигунами

1

Volkswagen ще виправляє проблеми, що виникли в результаті використання забороненого програмного забезпечення, завдяки якому занижувалися реальні цифри викидів шкідливих речовин, а зараз і французький автовиробник Renault потрапив під підозру.

Німецька група активістів Deutsche Umwelthilfe (DUH), стверджує, що реальні викиди 1,6-літрового дизельного двигуна на Renault Espace в 25 разів перевищують стандарти Євро-6. Мінівен пройшов офіційну європейську сертифікацію, але активісти стверджують, що за певних умов викиди оксиду азоту складають 2,06 грама на кілометр, що в 25 разів вище допустимого ліміту.

DUH і ICCT просять європейських чиновників виробити суворі норми і процедури тестування, які б закрили всі можливі лазівки, що дозволяють автовиробникам використовувати двигуни, що не відповідають екологічним стандартам.

Відразу ж після заяви активістів Deutsche Umwelthilfe, французький автовиробник Renault поспішив спростувати інформацію про маніпуляції з дизельними двигунами.

Компанія Renault заявила, що мінівен Renault Espace відповідає всім діючим стандартам, як і всі інші моделі компанії. Також вони зазначили, що процедура тестування активістів DUH не відповідає європейським нормам, оскільки в неї були внесені важливі зміни.

Джерело

Comments are closed.