Продемонстрували роботу автокрадіїв з новими пристроями: вражаюче відео

1

Різко почастішали випадки обкрадання автомобілів, які розкривають за допомогою спеціальних пристроїв – сканерів-граббер, пише mmr.net.ua.

Спеціальні прилади, в разі, якщо вони вловили момент того, як ви закриваєте свій автомобіль за допомогою брелока сигналізації або центрального замка – розкривають вашу машину. Уберегтися від такого способу крадіжки – вкрай складно, як і затримати злодіїв.

Але іноді вони потрапляють в поле зору хай не поліції, але хоча-б камер відеоспостереження. Можливо ви тоді їх впізнали і нейтралізуєте, викликавши співробітників поліції.

Один з випадків розтину автомобіля був зафіксований 8-го березня:

“3 людини виконують роль “сімейства”, безтурботно прогулюється по мальовничих околицях Молдаванки Одеса. В їх завдання входить огляд вмісту припаркованих авто і спостереження за водіями. Але головним героєм і дійовою особою” пограбування по-одеськи “є загадкова особистість, яку я назвав звучним словом “никай”. Ця людина відповідальний за брудну частину роботи. в його руках можна помітити, що зчитує, яке дозволяє перехопити сигнал в той момент, коли господар машини відкриє або закриє двері. Потім зловмиснику не складає ніяких труднощів відкрити чуже авто і забрати звідти все цінне (що ми і бачимо в кінці ролика)”, – розповідає очевидець пограбування на сторінках” Одеського форуму”.

 

Comments are closed.