Опубліковані свіжі фотографії китайського позашляховика Mercedes-Benz GL-Class

1

У розпорядження автомобільного видання з Піднебесної виявилися свіжі шпигунські фотознімки, що демонструють екстер’єр та інтер’єр нового великого позашляховика Beijing Auto BJ90. В основу нового SUV в рамках угоди з німцями лягла платформа Mercedes-Benz GL-Class. «Запозичення» дизайну в контракті не було прописано, тому керівництво Mercedes-Benz в черговий раз не в захваті від подібного роду новинки.

Концепт флагманського кросовера був продемонстрований китайцями ще 2010 році, тоді модель мала схожі риси з Chevrolet Tahoe, в серійному ж вигляді автомобіль став схожий на іншу популярну модель. Судячи з фотографій, товарний зразок отримав салон практично ідентичний Mercedes-Benz GL-класу. Єдине, що відрізняє «китайця» — це величезний сенсорний дисплей на консолі.

1

Під капотом Beijing Auto BJ90 розташовується один з двох «мерседесовських» двигунів — трилітровий бітурбіруваний V6 з 333-сильною віддачею або чотирьохлітровий бітурбо V8 потужністю 421 «кобил». В якості трансмісії виступить семишвидкісна механічна КПП. Незабаром повнорозмірний SUV надійде в продаж у Піднебесній.

Джерело

Comments are closed.