Оновлений Mercedes-Benz S-Class помічений без маскування

1

Фахівці німецького автовиробника Mercedes-Benz проводять дорожні випробування оновленої версії S-Class. Автомобільним папарацці вдалося зняти на відео пару тестових прототипів новинки, абсолютно позбавлених маскування. Варто очікувати, що флагманська модель бренду в результаті оновлень отримає деякі зміни в зовнішньому вигляді.

Є невелика вірогідність, що німці все ще використовують так звані мули, тому як «передок» у помічених прототипів не особливо змінився в порівнянні з попередником — з’явилися інші фари головної оптики, а також нові денні ходові вогні на LED-елементах. Нагадаємо, актуальне покоління S-Class з’явилося два з половиною роки тому, в середині життєвого циклу виробник готує невеликий фейсліфтінг для того, щоб зберегти конкурентоспроможність моделі.

Mercedes S-Class має багату силову лінійку, до складу якої входять і бензинові, і дизельні двигуни, також існує версія з гібридною силовою установкою. Появи нових двигунів для оновленого седана очікувати не варто, можливо лише додавання потужності і зменшення показника витрати палива для деяких з існуючих. У салоні повинні з’явитися деякі зміни у вигляді, наприклад, нової оббивки, і інших декоративних елементів в оформленні.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. xmt85c4wx5ctwxw3tcerthve56

Comments are closed.