Обов’язкову сертифікацію нових авто скасують

Як стало відомо АвтоПорталу, в Україні скасують обов’язкову сертифікацію нових автомобілів. Відбудеться це 1 січня 2016 року. З цього моменту для ввезення в Україну нових автомобілів не потрібно буде проходити бюрократичну процедуру сертифікації.

Нагадуємо нашим читачам, що під обов’язкову сертифікацію потрапляли не лише лінійний ряд виробника, а й модифікації в цих лінійках.

Тобто, кожен тип кузова або модельна серія — це вже нова сертифікація. Для покупців це просто підвищення вартості машини. Крім того, більшість імпортованих в Україну іномарок вироблені на заводах світових брендів і мають різні світові сертифікати відповідності. У нашій же країні процедура існувала в більшій мірі як засіб збору грошей, так як ні потужностей, ні процедур, ні сучасних стандартів для проведення випробувань в Україні фактично немає.

Погодьтеся, сертифікована за 45 параметрами в Європі машина навряд чи потребує додаткової сертифікації у нас по 10 параметрам. Тим більше, що європейські вимоги, набагато жорсткіші українських.

2 Комментария on "Обов’язкову сертифікацію нових авто скасують"

  1. Perfect piece of work you have done, this web site is really cool with great info .

  2. so much excellent info on here, : D.

Оставь комментарий

Ваш E-mail не будет опубликован.