Новий Mercedes-Benz E-Class буде схожий на C- і S-Class

1

Останні фотографії предсерійного прототипу Mercedes E-Class (W213) +2016 модельного року демонструють, що якщо зовнішність автомобіля можна охарактеризувати як подовжений C-Class, то інтер’єр машини одержав подвійні цифрові екрани від S-Class. Є шанс, що вони виявляться такими ж 12,3-дюймовими, до того ж чотири центральних дефлектора також дісталися від свого більшого брата, при цьому більшість інших компонентів взяті з класу C.

Багато хто сподівався на хоч якесь розмаїття від Mercedes-Benz, але в цілому новий E-Class обіцяє запропонувати хороший вибір в середньорозмірному преміум-сегменті. Також нам вже відомо, що новинка, хоча й буде трохи розтягнута, розділить платформу MRA, закладену в основі C-Class. Більш висококласні моделі E-Class можуть лягти в основі Mercedes-Maybach. Якщо це дійсно відбудеться, то подовжені версії E-Class можуть отримати роздільні задні сидіння і більш розкішний салон, як у Mercedes-Maybach S-Class.

Стандартний седан дебютує в Детройті в наступному місяці, хоча є ймовірність того, що в Мережі новинка буде розсекречена раніше. Універсал можна очікувати побачити в березні на Женевському автосалоні. Додамо, що також ходили чутки про появу більш практичного вседорожного варіанту, конкурента Audi A6 allroad.

Джерело

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. xmt85c4wx5ctwxw3tcerthve56

Comments are closed.