Nissan оголосила британські ціни пікапа NP300 Navara 2016 модельного року

1

Японська компанія Nissan Motor Company офіційно оголосила ціни і комплектації нового пікапа Nissan NP300 Navara +2016 модельного року для ринку Великобританії. Вантажівка нового покоління буде пропонуватися на Туманному Альбіоні в п’яти різних версіях, за стартовою ціною від 21995 фунтів стерлінгів.

Раніше ми вже розповідали про пікап Nissan NP300 Navara 2016 модельного року для європейського ринку. У компанії відзначають, що нова вантажівка «готова встановити нові стандарти в сегменті», оскільки має абсолютно нову задню підвіску, оснащений безліччю систем безпеки та допомоги водієві, включаючи 7 подушок безпеки, систему екстреного гальмування, електронний диференціал підвищеного тертя, електронного асистента Hill Start Assist і систему Hill Descent Control.

У моторному відсіку пікапа Nissan NP300 Navara 2016 модельного року знаходиться новий дизельний двигун 2.3 dCi, здатний виробляти 157 кінських сил. Вантажівка може мати різний тип приводу 2WD і 4WD. У парі з двигуном працює 6-ступінчаста «механіка» або 7-діапазонний «автомат».

На британському ринку пікап Nissan NP300 Navara нової генерації пропонується в п’яти різних версіях: Visia, Acenta, Acenta +, N-Connecta і Tekna, а також у двох варіантах кузова King Cab і Double Cab. Британські ціни автомобіля варіюються від 21 995 до 29 095 фунтів стерлінгів. Головними конкурентами японської новинки на світовому ринку є такі пікапи, як Toyota HiLux, VW Amarok і Mitsubishi L200.

Джерело

Comments are closed.