Nissan готує конкурента гібридному седану Chevrolet Volt

1

Японський концерн Nissan розраховує випустити гібридний автомобіль, здатний скласти конкуренцію Chevrolet Volt, повідомив представник компанії Йоші Сімойду. Під капотом буде встановлений силовий агрегат і електродвигун. Офіційна презентація пройде в 2016 році. Основною силою новинки стане електродвигун, а двигун буде використовуватися лише для зарядки генератора в потрібний момент.

Сімойда запевнив, що новинка не стане наступною генерацією одного з автомобілів, а стане самостійною моделлю. Керівництво не має наміру проектувати гібридну новинку як наступну модифікацію Leaf не буде.

Оновлений Chevrolet Volt був представлений на автомобільному шоу в Детройті, яке відбулося в січні 2015 року. Автомобіль укомплектований силовим агрегатом і двома електромоторами. Двигун з об’ємом 1,5 літра здатний видати 101 кінську силу. Батарея дозволяє подолати відстань у 80 кілометрів без зарядки. Повного бака вистачить, щоб подолати 676 кілометрів. Керівництво компанії Nissan поки не озвучило вартість гібридної новинки.

Джерело

Comments are closed.