Німецька прокуратура розпочала перевірку автоконцерну Audi

На тлі скандалу з маніпуляціями з екологічними тестами на дизельних автомобілях Volkswagen, прокуратура німецького міста Інгольштадт, почала перевірку концерну Audi, дочірньої компанії Volkswagen, передає УНН з посиланням на AFP.

«Зараз ми перевіряємо всі факти, щоб потім прийняти рішення, чи слід відкривати розслідування», — зазначив прокурор Вольфрам Херрле.

За його словами, прокуратура Інгольштадта, де знаходиться головний офіс Audi, перебуває у взаємодії з колегами з Брауншвейга, де в минулий понеділок було відкрито розслідування відносно колишнього генерального директора Volkswagen Мартіна Вінтеркорна. Можливо обидві справи об’єднають.

Нагадаємо, скандал зі Volkswagen вибухнув після того, як американське Агентство з захисту навколишнього середовища звинуватило компанію у встановленні на свої дизельні автомобілі програмного забезпечення, яке занижує показники викиду шкідливих речовин під час перевірок. Таке програмне забезпечення було встановлене на 11 млн автомобілів по всьому світі.

Як повідомляв УНН, 23 вересня генеральний директор Volkswagen Мартін Вінтеркорн пішов у відставку через цей скандал, а вже наступного дня новим головою Volkswagen було призначено генерального директора Porsche Маттіаса Мюллера.

Comments are closed.