На заході України побудують німецькі автозаводи

1

Німецькі постачальники деталей для автомобільної промисловості заявили про наміри побудувати нові заводи у Західній Україні упродовж найближчих років.

Вони планують створити 9-10 тис. нових робочих місць. Про це йдеться в оприлюдненій у вівторок, 22 березня, заяві Делегації німецької економіки в Україні, передає «Обозреватель».

Нині на виробничих майданчиках у західному регіоні України вже працюють близько 25 тис осіб. Делегація також повідомила про «значне зростання» кількості німецьких компаній в Україні з березня 2013 року, ще до початку конфлікту на Донбасі. Відтоді присутність економіки Німеччини в Україні зросла на 5,1%, а кількість юридичних осіб з німецькою участю — на 6%.

За статистикою організації, експорт з Німеччини до України 2015 року значно впав — на 18,4 % у порівнянні з 2014 роком, проте в січні поточного року вперше за 32 місяці показав зростання — на 11,8 %.

Український експорт до Німеччини у січні 2016-го зріс на 7,7 %. Загалом, обсяг прямих німецьких інвестицій в економіку України на кінець минулого року склав біля $5,4 мільярда. Делегація вказала, що це — 12,5 % загальних прямих іноземних інвестицій в Україну, третє місце — після Кіпру та Нідерландів.

Comments are closed.