На яких автівках їздять жінки-депутатки у Верховну Раду?

Зазвичай затятими автолюбителями є чоловіки. Та народні обраниці демонструють «чоловічий» характер не лише під час головування за закони, а й у виборі авто.

Видання Сегодня підготувало підбірку жінок-депутаток, які є затятими авто любительками

Юлія Льовочкіна

1

Вона побила всі рекорди за кількістю автомобілів серед жінок у Верховній Раді. У її декларації вказано 8 машин: Merсedes-Benz G500, Lexus LX570, Merсedes-Benz S500, Range Rover 5.0, Skoda Oct Tour 1,9 TDI, Bentley Flying Sp, Lexus LX570 та Range Rover 5.0.

Тетяна Донець

1

До того, як пройти в парламент, Донець очолювала кілька фірм, які спеціалізуються на нерухомості. У депутатки — Porsche Cayenne.

Ольга Богомолець

З грудня 2004 року по жовтень 2005 року була особистим лікарем президента України Віктора Ющенка. У лютому 2014-го відмовилася від посади віце-прем’єра з гуманітарних питань. У неї задекларовано три автомобілі: Daewoo Lanos, ВАЗ 21310 та Mercedes-Benz ML.

Юлія Тимошенко

У самої Юлії Тимошенко машини немає, але от її родичі можуть похвалитися хорошим автомобільним «смаком»: в їх розпорядженні — Mercedes Benz GL-350 cdi і раритетний Газ-14 «Чайка».

Ірина Геращенко

Вона займає 15-е місце в рейтингу 100 найвпливовіших жінок України. Жінка кермує Lexus 350.

Вікторія Сюмар

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики

Майже 10 років — з 2005 по 2014 рік Сюмар була виконавчим директором відомої правозахисної організації «Інститут масової інформації». До Ради жінка їздить на Audi Q 3.

Тетяна Бахтєєва

Жінка займає 9-е місце у списку партії «Опозиційний блок», а також носить звання Заслуженого лікаря України. Крім політичної і лікарської діяльності займається благодійністю. Задекларований автомобіль — Toyota Camry.

Світлана Войцеховська

Вона працювала фінансовим директором однієї з радіостанцій «Українського медіахолдингу» Бориса Ложкіна, але зі скандалом була звільнена. Як пишуть ЗМІ, вона відома своїм владним характером. Автомобіль — Hyundai Santa Fe.

Оксана Продан

Підприємець і громадський діяч.У власності Оксани Продан автомобілів немає, проте у членів її сім’ї зареєстровані Toyota Prado 150 і Toyota RAV 4.

Джерело: 24tv.ua

Comments are closed.