На тестах був помічений оновлений Jeep Grand Cherokee 2017 модельного року

1

Jeep стартував випробування легко закамуфльованого прототипу свого рестайлінгового позашляховика Grand Cherokee, приналежному до 2017 модельного року. Якщо вірити опублікованим фотошпигунів знімкам, незабаром старожил бренду з’явиться на ринку, зазнавши цілий ряд незначних змін в дизайні.

Нагадаю, що Jeep Grand Cherokee актуально доступний на ринку з 2010 року. Новинка буде побудована на архітектурі популярного позашляховика Mercedes-Benz ML. Як видно, автомобіль отримає такі незначні нововведення в зовнішності, як переосмислений передній бампер, нова радіаторна решітка, а також видозмінена головна оптика. Так як інша частина кузова залишилася невинно чистою від камуфляжу, там змін чекати не варто.

За даними американських колег, переглянутий Jeep Grand Cherokee +2017 модельного року отримає оновлений інтер’єр і модернізовану силову гамму — як очікується, 3.6 Pentastar V6 і 5.7 Hemi V8 в новій редакції стануть не тільки могутніше, однак і економічніше. Публічна прем’єра новинки запланована на початок 2016 року.

Джерело

Comments are closed.