На київських дорогах перевірили чуйність водіїв

На київських дорогах провели соціальний експеримент — так виробник моторного масла GNL намагався визначити рівень соціальної свідомості київських водіїв.

З 21 по 24 вересня 2015 на дорогах Києва дівчата просили про допомогу біля автомобіля з відкритим капотом і виставленим аварійним трикутником.

В експерименті взяли участь десять дівчат на п’яти автомобілях, які щодня протягом п’яти годин спостерігали за реакцією проїжджаючих повз водіїв у різних точках м.Києва. За підсумками експерименту більше 1600 водіїв проявили свою активну участь.

Реакція водіїв приємно здивувала. Небайдужими до ситуації опинилися люди різного соціального статусу — як бізнесмени на Rolls-Roycе, так і власники «Таврії». Водії тролейбусів, тракторів, аварійних служб і навіть великогабаритної техніки пропонували підвезти до найближчого СТО. Нерідко зупинялися відразу по 4 — 5 проїжджаючих машин.

Також дівчатам допомагали сім’ї з дітьми, супергерої, велосипедисти, хлопці на мотоциклах. Особливо зайняті дзвонили до служби допомоги, не виходячи зі своєї машини, називали диспетчеру адресу і відразу їхали. Пильність проявила і нещодавно створена патрульна служба м.Києва, представники якої зупинялися для надання оперативної допомоги.

«Якщо спочатку були сумніви, реагують водії на наші високі підбори і привабливу зовнішність або на саму ситуацію, то в перший же день вони розвіялися, коли зупинилася жінка-водій і поцікавилася чи потрібна нам допомога», — каже одна з героїнь експерименту.

Деталі про соціальний експеримент: facebook.com

Comments are closed.