Mitsubishi не робитиме спадкоємців Lancer і Pajero

1

Керівництво Mitsubishi офіційно підтвердило, що не буде займатися розробкою спадкоємців Lancer, Galant і Pajero. За словами виконавчого директора компанії Осаму Масуко у Mitsubishi Motors немає на це ресурсів, а партнера, з яким можна було б розділити витрати на легкові моделі, японці так і не зуміли знайти. Для нового позашляховика, який міг би стати заміною Pajero, у Mitsubishi немає силової установки, яка вписалася б у вимоги по екологічності та економічності.

Замість цього Mitsubishi зосередиться на кросоверах. У 2017 році компанія має намір представити купе-кросовер. Ця модель займе нішу між ASX і Outlander. Потім, компанія має намір представити повністю новий Outlander, а пізніше і заміну ASX.

Компанія має намір зберегти бензинові та дизельні силові установки, але всі моделі кросоверів обзаведуться гібридними варіантами за аналогією з Mitsubishi Outlander PHEV. Це дозволить Mitsubishi вписати свої моделі в жорсткі екологічні вимоги. Крім того, по крайній мірі, для купе-кросовера і майбутнього ASX не виключається можливість створення повністю електричних варіантів.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. cnwy54wy54wy54wy5435te4c5t34

Comments are closed.