McLaren випустив обмежену серію суперкара 650S Can-Am

1

Британський автовиробник McLaren випустив суперкар 650S в трьох нових кольорах кузова. Автомобіль отримав назву 650S Can-Am на честь гоночного чемпіонату Canadian American Challenge Cup, який проходив у 1966-1987 роках.

Зміни торкнулися тільки екстер’єру, а салон і технічна частина лімітованої версії 650S Can-Am залишилася без змін, а це означає, що автомобіль прискорюється і гальмує як стандартний 650S.

Перший варіант забарвлення обмеженої серії McLaren 650S Can-Am – червоний (Mars Red) з чорними незабарвленими елементами з вуглецевого волокна (капот, спліттер, антикрило) на честь автомобіля M1B, який пілотував Брюс Макларен в дебютному сезоні кубка.

Другий варіант – помаранчевий (Papaya Spark), який схожий на колір товарного знака McLaren, з такими ж незабарвленими елементами кузова з вуглецевого волокна.

Останній варіант забарвлення кузова 650S Can-Am – чорний з двома червоними спортивними смужками, які розташовані на капоті і антикрилі і доповнюють чорно-червоні спортивні сидіння в салоні.

1

В рамках гоночного чемпіонату Canadian American Challenge Cup пройшло 6 гонок, дві з яких були проведені в Канаді, а 4 інші – в Америці. Потужність двигунів автомобілів у цих перегонах була не обмежена. McLaren і Porsche вигравали найчастіше, але інші команди, такі як Ferrari і BRM теж успішно виступали.

Джерело

Comments are closed.