McLaren 570S GT вперше помічений на тестах фотошпигунами

1

Британський автовиробник McLaren приступив до випробувань GT-версії суперкара 570S. Підтвердженням цьому стали перші шпигунські фотознімки моделі, які опинилися у розпорядженні зарубіжного автомобільного порталу.

Судячи по фотографіях, зроблених папараці, в якості відмінностей від звичайної модифікації новинку нагородять збільшеним вікном в задній частині кузова, іншими бічними вікнами і високою лінією верху. Очікується, що McLaren 570S GT зможе похвалитися більш просторим салоном (2 + 2) і великим об’ємом багажного відділення.

У рух GT -версія купе буде приводитися знайомим восьмициліндровим бітурбіруваним двигуном робочим об’ємом 3,8 літра, який здатний видавати 570 «конячок». У парі з силовим агрегатом буде трудитися семиступінчаста роботизована КПП з подвійним зчепленням.

Стандартна модифікація McLaren 570S здатна розганятися з місця до 100 км / год за 3,2 сек, а показник пікової швидкості досягає 328 км / год. Версія Gran Turismo за рахунок додаткової маси, найімовірніше, матиме гірші показники. Прем’єру новинки варто чекати вже в наступному році.

Джерело

Comments are closed.