КрАЗ пропонує особливі вантажівки

1
ПАТ «АвтоКрАЗ» та Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» об’єднують зусилля в розробці мобільної сільськогосподарської техніки, яка зможе виконувати безліч операцій, пише trucks.autocentre.ua

КрАЗ пропонує особливі вантажівки

КрАЗ пропонує особливі вантажівки

КрАЗ пропонує особливі вантажівки

КрАЗ пропонує особливі вантажівки

КрАЗ пропонує особливі вантажівки

КрАЗ пропонує особливі вантажівки

Між головним інститутом з розробки механізованих технологій і техніки для АПК Національної академії аграрних наук та національним виробником великовантажної техніки – ПАТ «АвтоКрАЗ», укладено договір про науково-технічне співробітництво в галузі машинобудування. Рішення про співпрацю прийнято з метою створення вітчизняної конкурентоспроможної мобільної сільськогосподарської техніки на базі шасі вітчизняного автомобіля КрАЗ. Передбачається, що нова техніка буде виконувати різні технологічні операції: внесення мінеральних і органічних добрив, обробіток ґрунту, посів, захист рослин шляхом впровадження сучасних технологій тощо.

«АвтоКрАЗ» не так давно почав випускати техніку для аграріїв. В основному це були буряковози і зерновози на базі серійних «капотників”. Зі створенням перспективної лінійки автомобілів колісних формул 4х2, 4х4, 6х4, 6х6 і 8х4 з компонуванням «кабіна над двигуном», а також розширенням кордонів вантажопідйомності в сторону зменшення і значного збільшення, підвищення рівня комфорту, з’явилася можливість для створення на базі КрАЗа різної мобільної спецтехніки для різних галузей економіки країни, зокрема і аграрного комплексу.

Першим в ряду нової потужної техніки для аграріїв став зерновозний автопоїзд КрАЗ-6511С4, здатний перевозити до 75 кубів різного сільськогосподарського вантажу. КрАЗ має намір і далі розширювати модельний ряд сільгосптехніки, тепер із залученням інноваційних наукових розробок.

Вчені та аграрії відзначають, що автомобілю для сільського господарства необхідно володіти багатьма властивостями. Перш за все, це потужність і надійність вузлів і агрегатів, якими в повній мірі володіють вантажівки КрАЗ. Вся нова техніка, яка буде створена завдяки співпраці вчених і промисловців, на їхню думку, знайде широке застосування в агропромисловому комплексі України, і допоможе зробити аграрний бізнес більш прибутковим і ефективним.

Comments are closed.