Компанія Rezvani офіційно представила 700-сильного «монстра» Beast X: 100 км / год за 2,5 секунди

1

Каліфорнійська компанія Rezvani Motors офіційно представила «заряджену» версію своєї єдиної моделі Beast — 700-сильного «монстра» Rezvani Beast X. Невеликий трековий автомобіль, вагою 840 кілограм, отримав модернізований двигун, потужністю 700 кінських сил.

Екстремальна модель Rezvani Beast X, як і стандартний автомобіль, має повністю карбоновий кузов. «Заряджена» модифікація стала трохи важче, оскільки стандартний автомобіль мав вагу в 750 кг. Однак це не заважає високопродуктивному автомобілю «вистрілювати» з 0 до 100 км / год за 2,5 секунди. Яка максимальна швидкість спідстера Rezvani Beast X — не повідомляється.

«Заряджений» Rezvani Beast X оснащений тим же двигуном, що і стандартна модель. Це: 2.4-літровий агрегат, який нагородили двома турбінами Borg Warner, кованими поршнями і клапанами, а також посиленими компонентами. Вся не квола міць і крутний момент передається на задні колеса за допомогою 6-ступінчастої «механіки» або ж опціональною послідовною коробкою передач з можливістю ручного перемикання.

Як повідомлялося раніше, в основі американського «дива» автомобільної промисловості лежить добре відомий британський автомобільчик Ariel Atom. Проте лише тільки цим подібності двох моделей і обмежується. 700-сильний Rezvani Beast X буде випущений строго обмеженим тиражем в 5 примірників. Ціна питання — від 325 000 доларів. Причому, ті щасливчики, які зуміють купити цей болід, отримають право на безкоштовний доступ на деякі автодроми в США.

Джерело

Comments are closed.