Компанія Porsche створила 25 ексклюзивних купе 911 Carrera GTS

Компанія Porsche вирішила присвятити 25 ексклюзивних купе 911 Carrera GTS американської гоночної серії Porsche Rennsport Reunion V. У ній беруть участь як нові, так і раритетні німецькі спорткари, які виступають на відомому автодромі Mazda Raceway Laguna Seca.

Всі 25 машин 911 Carrera GTS Rennsport Reunion Edition будуть пофарбовані в особливий сірий колір з чорними і червоними деколями на капоті, даху і задньому кожусі мотора. Від своїх серійних побратимів GTS вони також будуть відрізнятися 20-дюймовими легкосплавними дисками Sport Classic чорного глянцевого кольору, корпусами зовнішніх дзеркал такого ж кольору і затемненими світлодіодними фарами.

Усередині купе встановлені карбонові передня панель і ящик рукавички, підсвічування порогів з карбону, а також карбоновий щиток приладів. На різних частинах інтер’єру нанесені логотипи Rennsport Reunion V, а на шкіряному брилку ключа запалювання буде вишита назва спецверсії: 911 Carrera GTS Rennsport Reunion Edition.

Що може не сподобатися американцям, так це відсутність автоматизованої трансмісії PDK: всі 25 купе будуть оснащені виключно «механікою», яка передає тягу до задніх коліс від 3,8-літрового опозитного мотора потужністю 430 к.с. З 0 до 100 км / год такий спорткар прискорюється за 4,4 секунди і досягає максимальної швидкості 306 км / ч.

Всі купе будуть продані виключно на території Північної Америки за ціною 148 335 доларів США. В ціну не включена доставка автомобіля клієнтові, яка зажадає додаткових 995 доларів.

Джерело: gogetnews.info

Comments are closed.