Компанія Lexus планує випустити розкішний пікап

1

Преміальний бренд японського концерну Toyota Motor Corporation, компанія Lexus, може випустити розкішний пікап, в основу якого ляже платформа моделі Toyota Hilux нового покоління. Про це повідомляє авторитетне видання Motoring, що посилається на пана Макото Танаку, керівника відділу планування нових продуктів.

Однак під час розмови офіційний представник японської марки зазначив, що проект пікапа Lexus займає далеко не перше місце за значимістю і не варто перебільшувати можливість появи такого автомобіля. У першу чергу преміальна марка Lexus зосередиться на випуску семимісного позашляховика RX і абсолютно нового компактного кросу.

Але, незважаючи на це, керівництво компанії всерйоз розглядає перспективи випуску пікапа, оскільки цей крок дозволить молодому бренду відкрити для себе абсолютно новий сегмент, що користується успіхом на деяких світових ринках.

В якості нагадуючи, скажімо, що найближчим часом свій пікап представить інша преміальна марка — німецька компанія Mercedes-Benz. Керівництво концерну Daimler вже офіційно підтвердило випуск вантажівки, який буде побудований на базі пікапа Nissan NP300 Navara нового покоління. Імовірно, практична новинка отримає назву Mercedes-Benz GLT.

Така ж архітектура використовується на моделі Renault Alaskan. У разі якщо керівництво Toyota Motor Corporation і Lexus все-таки дасть «зелене світло» проектом, новий преміальний пікап якраз буде конкурувати з німецькою моделлю.

Джерело

Comments are closed.