Fiat показав серійну версію седана Aegea

У Туреччині відбулася скромна прем’єра нового седана Fiat, що прийшов на зміну Linea. Серійна версія моделі по дорозі на конвеєр позбулася однієї букви в назві, але в цілому виявилася копією предсерійного концепту.

Турецький підрозділ Fiat запустило промо-кампанію з новим седаном. По всій видимості маркетологи компанії зрозуміли, що назва представленого в травні прототипу Aegea не найвдаліша і перейменували серійний автомобіль. Тепер він називається просто Egea. Втім, незважаючи на зміну імені, в іншому модель зберегла особливості концепту.

Нагадаємо, габаритна довжина новинки — 4500 мм, ширина — 1780 мм, а висота — 1480 мм. Розмір колісної бази становить 2640 мм, обсяг багажного відсіку дорівнює 510 л.

Офіційної інформації про лінійку моторів Fiat Egea поки ще немає. Однак на одному з турецьких форумів з’явився знімок брошури, де вказані доступні мотори і трансмісії. Бензинових двигунів два: на 1.4 л (95 к.с. і 127 Нм) і 1.6 л (110 к.с. і 152 Нм). Дизельна гамма включила агрегати об’ємом 1.3 л (95 к.с. і 200 Нм) і 1.6 л (120 к.с. і 320 Нм). «Коробки»: механічні п’яти- і шестиступінчасті, а також шестидіапазонний «автомат».

У «багатих» комплектаціях новинка буде укомплектована клімат-контролем, мультимедійною системою Uconnect з 5-дюймовим сенсорним екраном, портами AUX і USB, а також підключенням по Bluetooth. Однак у базових версіях оснащення буде значно простіше.

Виробляти Fiat Egea також будуть в Туреччині на заводі компанії Tofas. У наступному році сімейство моделі буде доповнено хетчбеком і універсалом.

Джерело: autoua.net

Comments are closed.