Чергове «покращення»: після ліквідації МРЕВ реєстрація автівок стала «суцільним жахом»

1

Ідея замінити міжрайонні екзаменаційно-реєстраційні відділи ДАІ на сервісні центри МВС для реєстрації транспортних засобів, за задумом, мала б навести лад у цьому, як стверджують автори реформи, наскрізь корупційному процесі. Але в Україні будь-яка гарна ідея починається із поганої організації – процес оформлення документів на автівку або отримання водійських прав став для водіїв ледь не пекельним випробуванням. В приміщеннях колишніх МРЕВ утворюються величезні черги. Причому не лише із мешканців міст, в яких ці центри знаходяться, а й з інших — сусідніх. Досить часто приїжджі не встигають за день оформити усі необхідні документи. Чиновники запевняють – це тимчасово…

Реформа МРЕВ почалася із створення на їхній основі сервісних центрів, причому, об’єднаних. Зокрема, у Рівненській області колишні установи закрили у кількох районах, перенісши їхні функції до обласного центру – таким чином місцевий СЦ змушений обслуговувати мешканців аж семи районів. А загалом в області таких територіальних центрів чотири – у містах Рівне, Сарни, Дубно та селищі Володимирець. Як анонсують автори реформи, сервісні центри повинні за принципом «єдиного вікна» надавати реєстраційні послуги «швидко та комфортно». Причому, за меншу платню. На ділі ж, кажуть автомобілісти, виявляється значно гірше.

Як розповідає керівник «Союзу перевізників України» Валентин Демчук, вислухавши скарги водіїв, днями він особисто поїхав у колишній МРЕВ, і залишився враженим. Великі черги, необхідність бігати з кабінету в кабінет, лише кілька фахівців, які оформлюють документи десяткам громадян тощо. До того ж, його обурила необхідність витрачати гроші на начебто обов’язкову експертну оцінку автомобіля щодо того, чи не перебиті на ньому номери.

— Достатньо хорошу ідею створення сервісних центрів замість МРЕВ у нас знову перетворюють на щось незрозуміле, — каже Валентин Демчук. – Скажу відверто, такого жаху у цій сфері за часів незалежності ще не було. На мою думку, це сталося, по-перше, через зменшення самих МРЕВ – люди змушені їздити з районів у Рівне, причому, за день можуть і не встигнути все оформити. Друга проблема – єдиний журнал реєстрації договорів куплі-продажу. Він один, туди людина повинна внести дані про договір, а це знову черги. По-третє, всім дають заяву на обов’язкове проходження експертизи, яка коштує 200 гривень. В очі людям кажуть, що якщо вони відмовляться, документи не приймуть. Та й взагалі, потрапивши туди, людина нині не розуміє, куди їй іти.

Представники сервісних центрів запевняють, що проблеми, які існують, пов’язані із перехідним періодом.

— Справді, усі договори реєструються у єдиному журналі, але це явище тимчасове, — наголошує в.о. директора регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Валерій Белець. – Це єдина можливість продовжувати свою роботу. Надалі цей процес буде автоматизований, тому черг бути не повинно. А експерти, звісно, повинні працювати, адже необхідно перевіряти транспортні засоби. Ось, наприклад, лише цього року вже виявили три автомобілі із перебитими номерами кузова. Хоча, звісно, писати таку заяву – справа добровільна.

Черги та товкотнечу у сервісних центрах керівництво пояснює тим, що найбільше людей приходить реєструвати документи саме в суботу та вівторок. Мовляв, у суботу працює автобазар, а у вівторок – після двох днів вихідних у центрах (неділя, понеділок), коли люди також активно купують і продають автівки. Тому радять звертатися у інші дні.

Реформи торкнулись не лише організації роботи МРЕВ, а й самої суті цієї установи. МРЕВ не лише ліквідували, а й вивели з підпорядкування обласних управлінь поліції. Усі посади у структурі тепер є цивільними, а працівники – держслужбовцями. При цьому, сервісні центри залишаються у підпорядкуванні безпосередньо МВС, хоча у 2018 році їх планують перевести на повне підпорядкування місцевим органам влади. Але вже зараз, запевняють чиновники, гроші від діяльності сервісних центрів йдуть у місцеві бюджети. Рівненський центр, наприклад, за два місяці заробив 900 тисяч гривень.

Джерело

70 Trackbacks & Pingbacks

 1. x78bn5t37bc45rtb3x45ctbwxds
 2. alcoholism quotes
 3. دانلود شهرزاد قسمت هشتم فصل دوم
 4. Anna Bell Peaks
 5. Rachel Starr
 6. Allie Haze
 7. Peta Jensen
 8. Alexa Tomas
 9. دانلود قسمت هفتم فصل دوم شهرزاد
 10. Paleo Diet
 11. پنجره
 12. دانلود ققسمت 12 عاشقانه
 13. دانلود قسمت سوم شهرزاد دوم
 14. Lazaro
 15. آموزش پنجره دوجداره
 16. how to make an virgo man open up
 17. cameltoe
 18. cheap zynga chips
 19. see website
 20. پنجره
 21. coin-banks cryptocurrency
 22. coin-banks bitcoin
 23. DraftKings
 24. bitcoin hft
 25. دانلود قسمت هشتم شهرزاد دوم
 26. anime
 27. http://www.jinlianka.com/jl/home.php?mod=space&uid=7896019&do=profile
 28. Social Media Marketing
 29. wallinside.com/post-58526240-the-very-best-wedding-arrangements-in-vogue.html
 30. http://wswbbs.leyoo.com/space-uid-860283.html
 31. police cars
 32. دانلود فیلم
 33. saiba como consultar cpf
 34. فروش توری
 35. los angeles black male strippers
 36. free delivery codes
 37. Pay Per Click UK
 38. https://myspace.com/jorge.davidson
 39. پنجره
 40. https://www.youtube.com/watch?v=Bld2NoB1hBI
 41. http://en.community.dell.com/members/jamesstephens390
 42. Bad Baby
 43. Acesse aqui
 44. http://h0mepage.net/cancase2/2017/08/07/how-to-effectively-make-use-of-your-digital-camera/
 45. Web Design
 46. bowl
 47. Bandar Togel
 48. steampunk vape mods
 49. buttonless vape pen
 50. Elvis Presley Live
 51. women's sport knee socks
 52. buy illegal seo
 53. پنجره
 54. پنجره دوجداره
 55. دانلود فیلم رایگان
 56. multi-use nursing cover
 57. Infant car seat cover
 58. stroller sunshade
 59. SkinAlley
 60. child abuse statistics
 61. Deal Feed
 62. Ausgesperrt
 63. https://www.youtube.com/watch?v=GPJYH7LYunc
 64. guitar cover
 65. link
 66. ΚΟΥΠΟΝΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
 67. USAA Bank
 68. Oddsmonkey
 69. Oddsmonkey
 70. zenofem reviews

Comments are closed.