Британська марка MINI відкликає 86 тисяч автомобілів

1

Британський автовиробник MINI оголошує про відкликання своїх автомобілів з ринку.

Відгук зачіпає дві моделі бренду: хетчбек Mini Cooper і кабріолет Cooper S.Під дію сервісної кампанії підпадають близько 86 тисяч автомобілів, проданих з 2002 по 2005 рік.

Причиною відкликання стала несправність гідропідсилювача керма, що може призвести до раптових відключень посилення рульового управління. Несправність може носити тимчасовий характер, а може спостерігатися постійно. Ініціатива виходить від Національного управління з дорожньої безпеки США.

За даними відомства, на території США зареєстровано близько двох десятків випадків відключення гідропідсилювача керма, при цьому постраждало п’ять осіб. Тому NHTSA наполягало на сервісній кампанії. Власників автомобілів, що підлягають відкликанню, запросять в сервісні центри марки MINI, де буде проведена безкоштовна діагностика і ремонт несправного обладнання.

Нагадаємо, в квітні 2015 року з американського ринку відкликали 91,8 тисячі автомобілів Mini Cooper. Тоді був виявлений дефект, який може перешкодити розкриттю подушки безпеки переднього пасажира в разі аварії.

Джерело

Comments are closed.