BMW підготувала особливий універсал

BMW святкує 40-річний ювілей з моменту випуску першого дизельного універсалу, оснащеного системою повного приводу 4×4, та випускає на ринок Японії та Італії спеціальну ювілейну модифікацію — BMW 320d xDrive Touring 40 Years Edition. Автомобіль отримав безліч оригінальних рішень, розширений список стандартного устаткування і буде випущений орбмеженим тиражем в 100 екземплярів.

Ювілейний дизельний універсал BMW 320d xDrive Touring 40 Years Edition отримав ексклюзивні доопрацювання від фахівців підрозділу BMW Individual. Це: унікальний колер Tanzanite blue metallic, пакет M Sport, оригианльні 19-дюймові колісні диски з легких сплавів, продуктивні гальма, спортивний передній і задній бампер, спортивне рульове колесо, оздоблення чорного рояльного лаку і багато інших ласощів.

Під капотом ювілейного дизельного універсала BMW 320d xDrive Touring 40 Years Edition розташований 2,0-літровий агрегат, що генерує 190 кінських сил.

У парі з мотором працює 8-ступінчаста автоматична коробка передач з можливістю ручного перемикання. Природно, тандем двигуна і КПП становить система повного приводу xDrive.

Яка ціна ювілейного універсалу – не повідомляється. Зображення та опис моделі розповсюдило авторитетне видання BimmerToday.

Джерело: automotoclub.info

Comments are closed.