Бельгія має намір подати до суду на Volkswagen за забруднення

Автомобілі виявилися в 40 разів «брудніше» заявленого рівня.

У Бельгії Міністерства навколишнього середовища регіонів Валлонія і Фландрія, де проживає близько 90% населення країни, планують спільно звернутися до суду у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища компанією Volkswagen. Про це повідомляє газета Le Soir.

Передбачається, що німецький автовиробник реалізовував в Бельгії автомобілі, які насправді були в 40 разів менш екологічно чистими, що говорилося в документації до них. При позитивному рішенні суду Volkswagen може отримати штраф у розмірі 200 000 євро в день за перевищення емісійних норм.

Нагадаємо, експерти-аналітики вважають, що скандал з фальсифікацією екологічних тестів німецьким концерном Volkswagen призвів до обвалу світових цін на платину.

Як писала Politeka, раніше Агентство з захисту навколишнього середовища (EPA) США звинуватило німецький концерн в багаторічному порушенні правил, що регулюють викиди шкідливих речовин для дизельних автомобілів. Автовиробникові загрожує виплата гігантського штрафу, який може скласти 18 млрд доларів.

Слідом за звинуваченнями з боку Агентства щодо схем компанії по обману регуляторів і споживачів заявили в прокуратурі ФРН. Слідчі з міста Брауншвейг відкрили «передслідчу перевірку», яка заснована на скаргах кількох громадян. Розслідування може ставити мету по виявленню «відповідальних осіб у Volkswagen».

Джерело: politeka.net

Comments are closed.